نیازمندیهای صنعت ساختمان

قیمت درب سکشنال


قیمت درب سکشنال

قیمت درب سکشنال

در مقالات پیشین آموختیم که Sectional Door به مدل هایی از درب اتوماتیک گفته می شود که به صورت یک تکه یا مقطعی با سمت بالا و عموماً فضای زیر سقف حرکت کرده و به دلیل اشغال فضاهای غیر مفید و دور از دسترس به استفاده حداکثری و بهینه از فضا کمک می کند . امکان توقف خودرو در چارچوب ، ایمنی بالا ، مقاومت زیاد در برابر ضربه ، تغییرات آب و هوا ، تنش و فشار ، حرکت سریع اما بی صدا ، زیبا ، دارای امکان طراحی در اندازه ، رنگ و طرح های مختلف ، نیاز به نگهداری و تعمیرات نچندان زیاد و امکان جابجایی دستی در صورت قطعی برق از مهمترین ویژگی های این محصول می باشد .

بی تردید وجود چنین ویژگی های ذهن هر مصرف کننده و مشتری بالقوه ای را برای بهره گیری از این وسیله درگیر خود می کند ، اما قیمت درب سکشنال مسئله ای است که در برخی موارد سد راه تهیه آن می شود . قیمت درب سکشنال در گرو متغیرهای فراوانیست که تغییر هریک به ارزان یا گران شدن محصول نهایی می انجامد . کیفیت ریل و تسمه موتور سقفی و سکشنال ، نوع ، اندازه ، طرح و جنس بدنه درب زیر سقفی ، موتور ، پکیج درب  زیر سطحی ، ریل کششی زنجیری ، فتوسل ، ریسیور ، چراغ چشمک زن هشدار و ریموت کنترل مهمترین عواملی هستند که قیمت درب سکشنال را مشخص می کنند .

لازم به ذکر است که از آنجایی که مجموعه های معتبر ارائه دهنده این محصول به کار خود اطمینان دارند از ۵ تا ۱۵ سال گارانتی برای این محصول در نظر گرفته اند که سبب می شود تا تنها در صورت تمایل به تعویض کلی درب پیش از این موعد سازه مورد نظر از این وسیله کاربردی محروم گردد . در پایان لازم به ذکر است که اجرت متخصصین نصب آن بصورت جداگانه محاسبه می گردد .


مطالب مرتبط