نیازمندیهای صنعت ساختمان

مواد ضد حریق و CF-500 CF-600


مواد ضد حریق  و CF-500 CF-600

مواد ضد حریق  و CF-500 CF-600

پوشش های ضد حریق CF-600 از نوع پوشش های رنگی منبسط شونده و پف زا می باشد. این پوشش با ضخامت حدود ۱ میلیمتر قابل اجرا است و می توان آن را به عنوان پوشش آخر اجرا نمود زیرا ظاهری صقیل ویکپارچه دارد.
این پوشش در برابر آتش در حدود ۱۵ دقیقه مقاومت ایجاد می کند. این مواد هنگامیکه در معرض حرارت قرار می گیرند به علت وقوع یک سری واکنش های شیمیایی، گاز های خنک کننده ای آزاد نموده و با حرارت مقابله می نمایند و در ضمن یک لایه عایق زغالی تولید می کنند که این ضخامت تا ۲۰ برابر مقدار اولیه رنگ می رسد. از این پوشش ها به منظور حفاظت سازه های فلزی و سطوح داخلی ساختمان استفاده می شود.
همچنین می توان از این محصول برای ضد حریق کردن انواع فوم پلی یورتان، انواع پلاستیک، چوب و پارچه و برزنت و… استفاده نمود.

پوشش ضد حریق CF-500 مناسب مواد سلولزی با درصد جذب بالا می باشد. این پوشش غیر سمی، بدون رنگ و بو، غیر خورنده، با کاربردی آسان و سازگار با محیط زیست بوده. این محصول رو می توان با مواد مختلف مانند ضد قارچ ها و ضد موریانه ها یا ضد بیدها (فقط پودر) مخلوط کرد.
پس از اسپری کردن مایع و تبخیر آن مواد اصلی با ماندگاری بالا بر روی سطوح باقی می مانند.
با توجه به اینکه CF-500 پایه آب می باشد، برای جلوگیری از شسته شدن و خروج مواد ضد حریق، با توجه به کاربرد و نوع محصولات آنها را با مواد مناسبی مثل سیلر یا پوشش های شفاف یا رنگی مقاوم در برابر نفوذ آب پوشش دهید.
محصول بدست امده بعد از استفاده از پوشش ضد حریق CF-500 حتی در برخورد مستقیم با آتش، شعله ور نمی شود و آتش را سرایت نمی دهد و تنها به زغال و خاکستر تبدیل می شود.
موارد مصرف:
CF-500 را می توان برای مواد زیر مورد استفاده قرار داد:
دیوار پوش ها، تخته سه لا، کفپوش، چهارچوب های چوبی، انواع پارچه و منسوجات، پرده، فرش و موکت، پوشش های کف و دیوار سلولزی و …


مطالب مرتبط