نیازمندیهای صنعت ساختمان

فروش و نصب باسکول جاده ای در استان مازندران و گیلان


فروش و نصب باسکول جاده ای در استان مازندران و گیلان

تمايز درخور توجه سازه هاي بتني در مقايسه با ديگر سازه ها، قيمت تمام شده پايين‌تر، کيفيت و استحکام بالاتر و … اين شركت را بر آن داشت تا با انجام مطالعات گسترده و اخذ مشاوره هاي لازم از متخصصين فن در صنعت و دانشگاه، اقدام به انتقال تکنولوژي ساخت سيستم هاي توزين علي الخصوص باسکول هاي جاده اي از کشورهاي چک و آلمان نموده و اين باسکول هاي منحصر به فرد را باسکول مرکب بنامد .

پتانسيل علمي و فني موجود در شرکت در سايه گرايش هاي متعدد مهندسين باعث شد که مشخصات فني دريافتي بهينه سازي شده و به فضل خداوند متعال در حال حاضر اين باسکول ها در سري هاي مختلف ۳ الي ۷ و به تعداد انبوه و در ابعاد و ظرفيت هاي مختلف توليد و به بازار عرضه مي گردد. زمان تقريبي نصب اين نوع باسکول ها با در نظر گرفتن نصب فونداسيون پيش ساخته ۳ روز است.

اين شركت در جهت کاهش هزينه تمام شده خريد باسکول و در عين حال پائين آوردن زمان نصب و راه اندازي اقدام به توليد باسکولهاي كاملاً استاندارد تمام بتن با فونداسيونهاي پيش ساخته براي اولين بار در کشور و خاورميانه نموده است. اين شرکت در  افزايش كيفيت ارايه شده و حرکت همسو با تکنولوژي روز جهاني، ارتباط تنگاتنگ با

مراکز معتبر علمي داخلي و خارجي داشته و بدين منظور با مطالعات وسيع به اصلاح مواد مصرفي افزودني، استقرار سيلوهاي ذخيره سيمان، استقرار دستگاه ايستگاه مرکزي بتن (بچينگ پلانت)، بهينه سازي قالب‌ها، استفاده از انواع و اقسام برش و خم ميلگرد، انواع و اقسام ويبراتورهاي برقي و بنزيني، تجهيزات مختلف تسطيح بتن و انواع

دستگاه‌هاي جوش، انواع جرثقيل‌هاي سنگين و فوق سنگين دروازه‌اي و وسايل حمل و نقل داخلي،  پرداخته است، علاوه بر آن آزمايشگاه‌هاي متنوعي همچون آزمايشگاه بتن و آزمايشگاه سيستم‌هاي الکترونيک نيز در كارخانه فعال هستند. جهت استحکام سازه‌هاي بتني پيش ساخته عليرغم استمرار رطوبت لازم در کليه مراحل توليد پس از ساخت، آنها را در استخرهاي مختلف غوطه ور مي‌گردد و کليه عمليات ساختماني و فونداسيون باسکولهاي مزبور توسط شرکت با استفاده از ابزارهاي لازم مهندسي صورت مي پذيرد.

مزاياي باسکول هاي مرکب  نسبت به ساير باسکول ها :

قيمت تمام شده پائين تر

با توجه به اينکه در اين نوع باسکول ها پلاتفرم از جنس بتن مسلح عمل آوري شده (با توجه به اينکه در اين نوع باسکول ها پلاتفرم از جنس بتن مسلح عمل آوري شده (تحت شرايط کنترل شده) مي باشد نسبت به ساير پلاتفرم ها فلزي و  . . .  قيمت تمام شده کمتري دارد از طرفي با وجود فونداسيون هاي پيش ساخته هزينه تمام شده اين باسکول ها تا ۳۵ درصد کمتر از انواع ديگر مي باشد.

كيفيت و استحكام بالاتر

عمر مفيد اين باسکول ها از سري ۵ تا ۷ بدون نياز به تعميرات اساسي بين ۱۰ تا ۵۰ سال مي باشد و همچنين گارانتي سازه اين باسکول‌ها از سري ۳ الي ۷ بين ۱ تا ۱۰ سال مي باشد.

مقاومت بيشتر در برابر عوامل جوي و محيطي

اين باسکول مقاومت بهتري در مقابل عوامل جوي از قبيل رعد و برق، رطوبت زياد، بارندگي، يخ زدگي و . . . داشته و در نتيجه نياز به خدمات پس از فروش، تعميرات و نگهداري را به حداقل رسانده و کارايي باسکول را افزايش مي دهد.

ضريب انتقال دماي كمتر

اين ويژگي تجهيزات الکترونيک را در مقابل تغييرات ناگهاني دما در طول زمان مصون نگهداشته و باعث کاهش خطاي اندازه گيري مي گردد

پايداري بيشتر نسبت به ضربه هاي وارده

اين ويژگي بدليل وزن بيشتر اين نوع باسکول ها بوده و موجب افزايش عمر کارکرد لودسل ها ميگردد

انتقال تكنولوژي طراحي و ساخت از اروپا

کليه باسکول ها و محصولات ساخته شده توسط  گروه توزين الکتريک تحت ليسانس شرکت سارتوريوس آلمان و با همکاري شرکت لسيکو چک طراحي و ساخته مي شود.

مزايا :

همواره دقيق در طول زمان

قابل حمل بودن پلتفرم

قابل حمل بودن فونداسيون

نصب و راه اندازي ظرف ۳ روز

نياز به حداقل گودبرداري به ميزان ۶۵ سانتي متر

عمل آوري بتن در استخر هاي عميق آب

استفاده از قالبهاي دقيق

قالب ريزي معکوس به منظور بالا نيامدن شيره بتن در زير صفحه ستون ها

استفاده از الياف پروپيلن به منظور بالا بردن افزايش  استحکام بتن

استفاده از  ميلگرد هاي مرغوب در ساخت باسکول و در نتيجه افزايش مقاومت پلاتفرم باسکول

عدم تاثير سرما و گرما بر عملکرد باسکول

استفاده از دستگاه آب شيرين کن براي ترکيب بتن

شستشوي شن و ماسه و انجام کليه آزمايشات لازم براي کنترل مراحل ساخت

استفاده از لاستيک هاي مخصوص براي جلوگيري از ريزش گل و لاي به داخل باسکول

کلیه سیستمهای تولیدی دارای گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

شماره تلفن:۶۶۶۱۱۴۹۳- ۸۱۶۶۱۰۷۶-۰۲۱   رضا هاشمي
شماره همراه : ۰۹۱۲۲۰۲۰۵۴۴


مطالب مرتبط