نیازمندیهای صنعت ساختمان

فروش و نصب باسكول هاي بتن فلز پيش ساخته مدل مركب به ظرفيت ۶۰ تن


فروش و نصب باسكول هاي بتن فلز پيش ساخته مدل مركب به ظرفيت ۶۰ تن

ما بر اساس احتياج واحد هاي توليدي و بنگاههاي اقتصادي بر آن شديم تا با ورودي در حوزه ابزار دقيق اقدام به طراحي و توليد باسكول هاي ۵۰ تن و ۶۰ تن در مدل هاي بتن فلزي ، فلزي و نيمه بتن پيش ساخته نموديم

اين باسكول ها به طور ميانگين در ظرفيت هاي ۵۰ تن لغايت ۱۲۰ تن مي باشد

ابعاد اين باسكول ها به ترتيب ۳*۸ متر – ۳*۱۶ متر – ۳*۱۸ متر و ۳*۲۲ متر توليد مي شود.

وضعيت قراري گيري باسكول در دو حالت روي زمين براي مناطقي كه سطح آب آنها بالا است و باسكول داخل زمين (همسطح زمين) كه صفحه پلاتفرم با نقطه صفر زمين برابر است

يك باسكول شامل سه قسمت اصلي است

صفحه پلاتفرم باسكول

تجهيزات الكترونيكي كه شامل لودسل (سنسور وزن ، نمايشگر ديجيتال و جي باكس و پرينتر )

فونداسيون باسكول كه در دو حالت است كه يا به فونداسيون باسكول به صورت پيش ساخته است يا خريدار در محل اجرا خواهد كرد.

لودسلها اكثرا از كمپانيهاي آسيايي و اروپايي در كلاس بندي هاي مختلف وارد كشور مي شوند كه در هر باسكول به ترتيب ۴ تا ۸ لودسل نصب مي گردد.

نمايشگر ديجيتال باسكول اين مجموعه در واحد هاي توليدي و كارگاهي متعلق به اين مجموعه توليد مي شود كه از امكانات در خورد توجيهي برخوردار مي باشد كه در زمره جهاني و بين المللي است.

جي باكس كار هماهنگ كننده سيگنالهاي خروجي از لودسلها را برعهده دارد.

از مزيت هاي اين شركت وجود تكنسين هاي بومي در اقصي نقاط كشور بوده كه تحت آموزشهاي مرتبط قرار گرفته تا به راحتي از نصب يك باسكول جاده اي با كيفيت بالا برآيند. حتي اين امر باعث آرامش خاطر كارفرمايان و صاحبان باسكول ها شده است.

روزمه كاري ما نصب ۲۲۰۰۰ باسكول جهت پالايشگاه هها ، پتروشيمي ها ، دامداريهاي و كشاورزان  ، بنادر بزرگ كشور ، كشتب و صنعت هاي كشاورزي ، سيمان و واحدهاي تابعه ، گمرگات و … مي باشد.

تلفن تماس ۰۹۱۲۲۰۲۰۵۴۴ هاشمي


مطالب مرتبط