نیازمندیهای صنعت ساختمان

فروش و اجرا بلوک سبک هبلکس aac پرین در شیراز


فروش و اجرا بلوک سبک هبلکس  aac پرین در شیراز

فروش و اجرا بلوک سبک هبلکس  aac پرین در شیراز

بلوک‌های هوادار اتوکلاو شده AAC دات بتون (هبلکس پرین)

هبلکس پرین نوعی بتن سبک اتوکلاو شده یا AAC می باشد که بتن سبک گازی محسوب می شود. بلوک هوادار اتوکلاوشده (هبلکس) در مقایسه با سایر محصولات دارای خصوصیات بارزی مانند سبکی، عمرزیاد، کاهش اتلاف حرارتی (سرما و گرما)، عایق صدا، سهولت استفاده و شکل پذیری است.

بلوک‌های هوادار اتوکلاو شده(autoclaved aerated concrete)  بلوک سبک با کارایی بسیار بالا می باشد که بیش از ۸۵ سال از عمر آن می گذرد. این نوع بلوک در سراسر دنیا و در اکثر ساختمان های اداری، صنعتی، مسکونی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این نوع بلوک به دلیل کاهش هزینه های تمام شده بنا ، از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر مصالح ساختمانی، ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. به دلیل سبکی و نصب آسان قطعات، باعث افزایش سرعت احداث بنا شده و کمک شایانی به سازندگان و انبوه سازان، در بازار رقابتی مسکن می نماید.

وزن سبک این بلوک های هبلکس با کاهش وزن ساختمان و افزایش ایمنی در برابر وقوع زلزله بسیار موثر و حائز اهمیت است.

با توجه به مزیت های ویژه، این محصول نگرانی های مشاوران ساختمانی، پیمانکاران و مهندسان معمار را جهت سازگاری با شرایط محیطی بر طرف می سازد و در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، سینما، بیمارستان، ویلا کاربرد دارد و توسط گروه ساختمانی دات نماینده رسمی محصولات پرین در جنوب کشور ارائه می گردد.

تیم متخصص آموزش دیده و با سابقه شرکت در بخش اجرای بلوک هبلکس و دیوارچینی با در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاههای کامل آماده همکاری با پیمانکاران، کارفرمایان و انبوهسازان محترم می باشد.

شیراز – خیابان معالی اباد- مجتمع آرین – طبقه۳ –واحد۵

تلفن:  ۰۷۱۳۶۳۶۰۶۰۶ ۰۹۱۷۷۰۶۷۷۲۷

هبلکس, بلوک سبک,دیوار چینی , aac, Hebelex, بلوک گازی, اجرای هبلکس, پرین بتن,دات بتن ,بلوک اتوکلاشده ,عایق صدا ,عایق حرارتی , کاهش مصرف انرژی, مصالح سبز, بلوک, ضد زلزله,DOTBETON


مطالب مرتبط