نیازمندیهای صنعت ساختمان

صنایع فلزی توفیقی


صنایع فلزی توفیقی

صنایع فلزی توفیقی

صنایع فلزی توفیقی از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از ۳۵ سال تجربه در این صنعت همواره جز بهترین خدمت رسانان و تولید کنندگان بوده و گامی بزرگ در جهت رشد و شکوفایی کشورمان برداشته است.

از جمله فعالیت های صنایع فلزی توفیقی تولید و ساخت انواع درب حیاط ، درب باغ و درب پارکینگ، پنجره، فریم، نرده، چهار چوب، حفاظ پنجره، حفاظ روی دیوار، تولید درب و ورق های لیزری، اجرای پله گرد و دوبلکس و سایر مصنوعات فلزی می باشد که تمامی این فعالیت ها توسط تیمی متشکل از افرادی با تجربه ۲۵ ساله صورت می گیرد.

صنایع فلزی توفیقی رضایت مشتری و انجام کار به بهترین نحو را سر لوحه خود قرار داده و به همین خاطر و حسن نیت انجام کار تا کنون توانسته جزو نام آوران این صنعت گردد.

صنایع فلزی توفیقی کاتالوگ تمام مدل های جدید و به روز کشور و سایر کشور ها را تهیه کرده تا شما مشتریان عزیز بتوانید بدون از دست رفتن زمان نسبت به انجام امور خود و ثبت سفارش اقدام نمایید.

مشتریان عزیز میتوانند جدید ترین و به روز ترین عکسهای درب آهنی ورودی آپارتمان ؛ درب آهنی ورودی حیاط ؛ درب آهنی پارکینگ ؛ درب آهنی باغ و ویلا را در وب سایت ؛ اینستاگرام و تلگرام صنایع فلزی توفیقی (به آدرس @tofighimetal) مشاهده فرمایند.

✅ صنایع فلزی توفیقی تولید کننده درب فلزی ، نرده فلزی و حفاظ فلزی

✅ تولید کننده انواع درب فرفورژه لیزری و ساده

✅ تولید کننده انواع نرده و حفاظ فرفورژه لیزری و ساده

✅ تولید کننده ورق های لیزری

✅ تلفن:

۰۹۱۴۳۰۹۳۶۹۸
۰۹۱۴۴۱۸۱۹۶۴
۰۴۱۳۴۴۵۲۸۲۳

✅ آدرس: تبریز مجتمع بزرگ فلزکاران چهارده متری دوم پلاک ۱۱۴

 


مطالب مرتبط