نیازمندیهای صنعت ساختمان

حصار برف گیر بتنی راهکاری فوق العاده برای مناطق کوهستانی


حصار برف گیر بتنی راهکاری فوق العاده برای مناطق کوهستانی

حصار برف گیر بتنی راهکاری فوق العاده برای مناطق کوهستانی ، حصار برف گیر  Snow fencing ، بتنی راهکاری فوق العاده برای مناطق کوهستانی و مناطق برف گیر و کولاک گیر محسوب می شود. ابن حصار بتنی پیش ساخته می تواند باعث کاهش چشمگیر تبعات و خسارت های ناشی از بارش در این مناطق شود. حصارکشی این مناطق با این دیوار یکی از ضروریات در امر راهداری جاده ای محسوب می شود.

حصار برف گیر

نصب حصار برف گیر در مناطق حساس باعث کنترل سرعت باد و در نتیجه مانع تجمع و انباشت برف در این مناطق شده و بالتبع ارتقای امنیت راه ها و سفر کم خطر تری برای رانندگان خواهد شد.

به طور کلی بارش های شدید در فصول سرما و در مناطق بالاخص کوهستانی، نیاز به لزوم به کار گیری تمهیدات مناسب برای کاهش ریسک تردد در این مناطق را آشکار می کند. که حصار های تولید شده با بتن پیش ساخته در این مورد نیز به راهکاری بهینه منجر می شوند.

حصار برف گیر تولید شده به دلیل ماهیت خود – ساخته شده از بتن پیش ساخته – دارای ویژگی های بسیار مطلوبی به لحاظ استحکام و سرعت نصب است.

حصار برف گیر

مزیت های به کار گیری حصار برف گیر

تصویر نصب حصار برف گیر

حصار برف گیر

حصار برف گیر

شرکت دوکال بتن در تبریز، با نیم قرن تجربه موفق در زمینه تولیدات بتنی پیش ساخته، و با نمونه های موفق اجرای حصار برف گیر در مناطق مورد نیاز، آمادگی خود را جهت عرضه این محصول در کنار سایر محصولات متعدد خود امثال سایر دیوار های محوطه، نیوجرسی ها و قطعات مربوط به راه و… به کارفرمایان محترم اعلام می دارد.

برای دریافت مشاوره یا هماهنگی جهت بازدید از نمونه ها در کارخانه می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

دوکال بتن

۰۹۱۴۶۹۵۰۰۶۷


مطالب مرتبط