نیازمندیهای صنعت ساختمان

تولید وپخش چسب پودری کاشی ،سنگ اسلب و سرامیک پرسلان


تولید وپخش چسب پودری کاشی ،سنگ اسلب و سرامیک پرسلان

تولید وپخش چسب پودری کاشی ،سنگ اسلب و سرامیک پرسلان

شرکت ROMOLO  با تجهیزات و ماشین آلات به روز ویونیزه کردن انواع سیمان سفید و سیمان سیاه ،پودرهای سیمانی ، صدف ، سریش ، کربنات و تبدیل آن  به سبکترین حالت یونیزه شده فرآوری و با کیفیت رقابتی بهمراه افزودنی های یونیزه تولید چسب پودری کاشی در دو نوع سیاه و سفید می نماید و در بسته بندی های ۲،۵،۱۵ کیلویی در بازار پخش و صادرات به کشورهای مختلف انجام می دهد . این نوع چسب پودری کاشی یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد . چسب پودری کاشی  رومولو در یک کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت محیط . تبخیر مواد شیمیایی . خشک نشدن و از دست دادن چسبندگی درمدت زمان طولانی در کیسه های ضد یو وی بسته بندی به بازار عرضه می گردد.

چسب پودری کاشی که نام تجاری آن در بازار جهانیTILE ADHESIVE POWDER  شناخته میشوند و در ترجمه چسب پودری کاشی نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ای آن سیمان ، کربنات ، رزین های پودری و پودر صدف می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر بدلیل داشتن پودر صدف یونیزه جهت جذب آب تقریبا صفر و چسبندگی فوق العاده می باشد . به همین دلیل با چسب پودری کاشی ROMOLO میتوان انواع سرامیک ، کاشی ، سنگ اسلب و پرسلان را با یک محصول با کیفیت بالا نصب نمود .

موارد کاربرد در چسب پودری کاشی ROMOLO :

مشخصات چسب پودری کاشی ROMOLO :

روش استفاده چسب کاشی خمیری ROMOLO :

سطح مورد نظر را از هر گونه آلودگی ، گرد و غبار تمیز نمایید با در صورت داشتن کاشی یا سیمان یکدست با تیشه یا سنگ فرز کمی خطوط جهت جذب بیشتر چسبندگی روی سطح ایجاد نمایید وهر۴ کیلو چسب را با یک لیتر آب ترکیب نمود و کاملا ترکیب نمایید سپس با کاردک شیار دار به اندازه ای کافی در محل اجرا و کاشی پرسلان ، سنگ ، کاشی را روی آن اجرا نمایید .

تذکر : در صورت چسباندن کاشی روی سطح گچی محل را تمیز و بهتر است با پرایمر رقیق شده چسب بتن سطح را آغشته نمایید و همچنین در سطحی که دارای کاغذ دیواری میباشد قبل از نصب کاغذ را کنده و سطح را تیشه ای نمایید .

میزان مصرف در چسب پودری کاشی با توجه سطح زیرکار میباشد اما بطور کلی میتوان گفت ۳ الی ۴ کیلوگرم برای یک متر مربع کافی می باشد .

چسب پودری رومولو بدلیل جذب آب بسیار کم و تقریبا صفر بسیار چسبندگی بالای را دارد و زمان استفاده ای آن بعداز ترکیب با آب بین ۷ الی ۱۰ دقیقه می باشد و بعداز یک ساعت محل کاشی شده آماده ای بندکشی و استفاده می باشد .

موارد ایمنی در استفاده از چسب پودری کاشی :

نقاط قابل توجه در نگهداری چسب کاشی خمیری ROMOLO :


مطالب مرتبط