نیازمندیهای صنعت ساختمان

تولیدوپخش چسب بتن رومولو


تولیدوپخش چسب بتن رومولو

تولیدوپخش چسب بتن رومولو

شرکت ROMOLO  با تجهیزات و ماشین آلات به روز ویونیزه کردن انواع پلیمرهای شیمیایی و اکریلی ، پودرصدف ، استات ترکیبی و تبدیل آن  به سبکترین حالت یونیزه شده فرآوری و با کیفیت رقابتی بهمراه افزودنی های با کیفیت یونیزه تولید چسب بتن می نماید و در بسته بندی های ۱،۳٫۵،۹ لیتری در بازار پخش و صادرات به کشورهای مختلف انجام می دهد . این نوع چسب بتن یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد . چسب بتن  رومولو در بجهت جلوگیری از جذب رطوبت محیط . تبخیر مواد شیمیایی . خشک نشدن و از دست دادن چسبندگی درمدت زمان طولانی (۱سال)داخل گالن های ضد یو وی  بسته بندی و به بازار عرضه می گردد.

چسب خمیری  که نام تجاری آن در بازار جهانیconcrete bonding agent  شناخته میشوند و در ترجمه خمیر چسبنده یا ترمیم کننده ای بتن نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ای آن انواع پلیمرهای شیمیایی ، اکریلی ، پودرصدف و استات ترکیبی می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر بدلیل داشتن پودر صدف یونیزه جهت تقلیل جذب آب و چسبندگی فوق العاده می باشد . به همین دلیل با چسب بتن ROMOLO میتوان در فضاهای خالی بین سنگدانه ها، پس از خشک شدن به روش پلاستیک این فضاهای خالی را پر نموده و نفوذ پذیری را بطور قابل توجهی کاهش می دهد و همچنین در ترکیب با چسب کاشی خمیری برای چسباندن سرامیک های پرسلان ، سنگ های اسلب استفاده نمود .

موارد کاربرد در چسب بتن ROMOLO :

مشخصات چسب بتن ROMOLO :

روش استفاده چسب بتنROMOLO :

چسباندن بتن جدید به بتن قدیم :

سطح بتن قدیمی را عاری از هر گونه  آلودگی ، رنگ ، روغن ، چربی و نقاط سست نمایید  ویک لایه غلیظ و ضخیم از محصول چسب بتن رومولو روی سطح بتن قدیم  بکشید و بعد به میزان ۴ الی ۶ درصد وزن سیمان مصرفی به بتن جدید اضافه نمایید.

آب بندی داخلی بتن :

برای این کارمی توانید چسب بتن رومولو را با بخشی از آب اختلاط و یا به بتن آماده اضافه نمایید . دقت کنید که به ازای هر متر مکعب بتن ، الزاما یک دقیقه عملیات میکس انجام شود و بهتر است چسب بتن به نسبت ۳ به ۱ با آب ترکیب شده و سپس به مخلوط اضافه گردد.

استفاده در کارهای ترمیمی :

یک لایه چسب بتن رومولو را روی مقطعی که ترمیم روی آن انجام می شود بکشید به میزان ۳ تا ۵ درصد به ملات ترمیمی افزوده و آن را اجرا نمایید.

میزان مصرف چسب بتن استحکامی:

میزان مصرف دقیق چسب بتن رومولو با توجه به معیارهای مختلفی مشخص می شود که ازآن جمله می توان به میزان ناهمواری سطح ، دمای محیط ، نوع سیمان ، مقدار سیمان ، نوع مصالح مصرفی و … اشاره نمود. میزان مصرف معمول چسب بتن رومولو جهت افزودن به بتن جهت آب بندی داخلی تقریبا ۵ تا ۹ درصد وزن سیمان مصرفی ، جهت اضافه کردن به ملات ترمیمی ۳ تا ۵ درصد وزن سیمان مصرفی و برای افزودن به بتن برای افزایش چسبندگی به بتن قدیم و کاهش نفوذپذیری ۴ تا ۶ درصد وزن سیمان مصرفی می باشد.

موارد ایمنی در استفاده از چسب بتن :

نقاط قابل توجه در نگهداری چسب بتنROMOLO :


مطالب مرتبط