نیازمندیهای صنعت ساختمان

تولیدوپخش پودر بندکشی یونیزه کاشی ،سنگ اسلب و سرامیک پرسلان


تولیدوپخش پودر بندکشی یونیزه کاشی ،سنگ اسلب و سرامیک پرسلان

تولیدوپخش پودر بندکشی یونیزه کاشی ،سنگ اسلب و سرامیک پرسلان

شرکت ROMOLO  با تجهیزات و ماشین آلات به روز و یونیزه کردن سیمان سفید و پودر سنگ جوشقان ،پودرهای رنگی سیمانی ،پودرهای  صدف ، سریش ، کربنات و تبدیل آن  به سبکترین حالت یونیزه شده فرآوری و تولید پودر بندکشی یونیزه در رنگ های مختلف می نماید و در بسته بندی های ۲،۵،۱۵ کیلویی در بازار پخش و صادرات به کشورهای مختلف انجام می دهد . این نوع پودر بندکشی یونیزه به جهت سبک سازی و فعال شدن یون مواد کیفیت غیر قابل رقابت با سایر تولید کنندگان را دارا می باشد . پودر بندکشی یونیزه رومولو در یک کیسه مجزا بجهت جلوگیری از جذب رطوبت محیط . تبخیر مواد شیمیایی . خشک نشدن و از دست دادن چسبندگی درمدت زمان طولانی در کیسه های ضد یو وی بسته بندی به بازار عرضه می گردد.

پودر بندکشی یونیزه که نام تجاری آن در بازار جهانیTILE GROUT  شناخته میشوند و در ترجمه پودر بین کاشی نیز نام گذاری می گردد و پایه تشکیل دهنده ای آن سیمان سفید یونیزه ،پودر سنگ جوشقان یونیزه، پودرهای رنگی سیمانی یونیزه ، رزین های پودری و پودر صدف یونیزه می باشد. با فناوری جدید شرکت رومولو یون مواد در آن فعال شده و بصورت یکپارچه فعالیت می نمایند که دارای کیفیتی بیشتر بدلیل داشتن پودر صدف یونیزه جهت جذب آب تقریبا صفر و چسبندگی فوق العاده می باشد . به همین دلیل با پودر بندکشی یونیزهROMOLO میتوان انواع سرامیک ، کاشی ، سنگ اسلب و پرسلان را با یک محصول با کیفیت بالا بندکشی نمود .

موارد کاربرد در پودر بندکشی یونیز ROMOLO :

مشخصات پودر بندکشی یونیزهROMOLO :

روش استفاده پودربند کشی ROMOLO :

سطح مورد نظر را پس از نصب کاشی هر گونه آلودگی ، گرد و غبار تمیز نمایید و با اسفنج مرطوب کنید و در صورت استفاده بصورت دوغابی هر کیلو پودر بندکشی یک لیترآب اضافه نموده و در سطح مورد نظر بریزید و با استفاده از تی لاستیکی تا سفت شدن دوغاب کاملا حرکت دهید و بعداز سفت شدن دوغاب مواد مانده بر روی کاشی ها را با گونی تمیز نمایید و در صورت بندکشی پودر را در ظرفی ریخته و کم کم آب به آن اضافه نمایید سپس خوب ترکیب نمایید تا بصورت خمیر در بیاید و بعد با استفاده از کاردک لاستیکی عمق بندها را به صورت یکدست کاملا پر نمایید.

تذکر : بعداز بندکشی محل را تا ۲۴ الی ۳۶ ساعت شستشو ندهید . در بندکشی کف : از یک میلیمتر تا ۱۵ میلیمتر از دوغاب روان یاخمیر سفت استفاده نمایید. در بندکشی روی دیوار از ۳الی۱۵ میلیمتر فقط از خمیر کاملا سفت پودر بندکشی استفاده نمایید.

میزان مصرف پودربندکشی ROMOLO :

میزان مصرف با توجه با عمق درز و ابعاد کاشی یا سنگ و دوغابی یا بندکشی متغییر میباشد اما برای کار استانداری جهت دوغاب هر یک کیلو برای ۶ متر مربع و برای بندکشی هر یک کیلو برای ۳ متر مربع کافی می باشد .

تذکر: در بندکشی آجر نما ، شومینه  و کاشی استخر میزان مصرف بین دو الی سه برابر افزایش خواهد داشت و در بندکشی و دوغاب سرامیک پرسلان میزان مصرف نصف میباشد.

موارد ایمنی در استفاده از پودربندکشی یونیزه :

نقاط قابل توجه در نگهداری پودربندکشی ROMOLO :


مطالب مرتبط