نیازمندیهای صنعت ساختمان

بخاری حمام Saachi ۲۶۰۳B


بخاری حمام Saachi ۲۶۰۳B

مسلما در فصول سرد و خصوصا در مناطق سردسیر ، داخل محوطه حمام سرد بوده و ورود برهنه به داخل آن کمی اذیت کننده می باشد. به ویژه بازکردن آب گرم جهت گرم کردن فضا و بالا بردن دمای حمام برای استفاده راحت و مناسب مقرون به صرفه نیست . این درحالی است که می توان باخرید یک دستگاه بخاری برقی ویژه بخاری حمام و نصب آن در فضای حمام علاوه بر داشتن ایمنی کافی در استفاده با صرف زمان و انرژی کمتر به دمای مناسب حمام دست یافت .
بخاری برقی حمامی Saachi ۲۶۰۳B با توان ۲۰۰۰ وات و مجهز به فن ، قادر به گرم کردن محیط حمام و دستشویی می باشد این دستگاه در اندازه متوسط طراحی شده که می تواند به راحتی بر روی دیوار نصب گردد.به علاوه با سطح ایمنی IP۲۱ که این دستگاه دارد در مقابل ریزش عمودی قطرات آب مقاوم می باشد، اگر چه در صورتی که محیط استفاده کوچک باشد و بطور کامل پر از بخارشود پیشنهاد می کنیم مدلهایی که دارای لامپ مادون قرمز هستند را استفاده کنید.
از قابلیت های دیگر بخاری برقی حمامی Saachi ۲۶۰۳B این است که میزان گرمای محیط توسط ترموستات دستگاه قابل تنظیم است . بطوریکه بعد از گرم کردن محیط بطور خودکار خاموش و پس از سردشدن مجددا روشن می گردد.ضمنا این دستگاه قابلیت روشن ماندن روی درجه ی مورد نظر را دارد تا محیط دستشویی و حمام برای همیشه گرم بماند
– مدل : HR-۲۶۰۳B
– تیپ : دیواری
-توان : ۱۰۰۰/۲۰۰۰ وات
-برق مصرفی : ۲۴۰-۲۲۰ ولت
-رنگ : سفید
– جنس بدنه : پلاستیک
-ابعاد : طول ۱۳*عرض ۲۷.۵ *ارتفاع ۴۲ سانتی متر
مزایا :
-دارای سه حالت کارکرد
-فن عملکرد حالت تابستان
-ترموستات تنظیم دمای محیط
-نصب دیواری
-ایمنی در زمان استفاده
-سیستم سطح ایمنی IP۲۱ {چکیدن آب (ریزش عمودی قطرات آب) اثر مضری نخواهند گذاشت}
-قابلیت استفاده در محیط هایی چون حمام ، سرویس بهداشتی ، اتاق و ..
بخاری برقی حمامی فن دار
دارای ای پی ۲۱


مطالب مرتبط