نیازمندیهای صنعت ساختمان

افزودنی مکمل گچ گیپتون


افزودنی مکمل گچ گیپتون

افزودنی مکمل گچ گیپتون ، محصولی که میخوام بهتون معرفی کنم با عنوانگچ گیپتوندر واقع گچی با چسبندگی بسیار بالا است که برای گچ کاری دیوارهای صاف بتنی و سیمانی، تیغه های برشی، فوم و یونولیت و … مناسب می باشدواین محصول همچنین برای چسباندن دیوار های پیش ساخته گچی، سقف کاذب، سقف یونولیتی، قطعات گچی، گچبری های پیش ساخته و … به یکدیگر و به سطوح زیر کار کاربرد دارد.

افزودنی ویژه ای که شرکت پردیس نگین به عنوان یک مجموعه علمی-تحقیقاتی-دانشگاهی و تولید کننده تخصصی انواع افزودنی های گچ برای تولید گچ گیپتون ارائه می نماید ویژگی های منحصر به فردی از قبیل سختی و مقاومت بالا، چسبندگی فوق العاده و ثبات حجم و عدم بروز ترک در محصول خشک نهائی را در گچ ایجاد می نماید.

روش استفاده: این افزودنی می بایست به صورت خشک با گچ مخلوط و هموژن گردد. برای این افزودنی حدود مصرف ۰/۸ تا ۱/۱ درصد پیشنهاد می شود تا چسبندگی نسبتا خوبی را در گچ ایجاد نماید و بسته به میزان چسبندگی درحین کار و نیز چسبندگی به سطوح مورد انتظار پس از خشک شدن می توان درصد بهینه را تعیین نمود. در زمان مصرف این افزودنی می بایست روانی و زمان گیرش را مدنظر قرار داد.


مطالب مرتبط